מצמן את מרוץ

 

החברה, פרי מיזוג שתי חברות האופניים הגדולות בישראל, מובילה את תרבות האופניים בישראל מזה עשרות שנים, עם פתיחת חנות מצמן הראשונה בתל אביב בשנת 1939 וייבוא אופני Raleigh מאנגליה לישראל. לחברה רשת אופניים המשרתת את הציבור הרחב תחת התפיסה העסקית של One Stop Bike Shops אשר מביאה לידי ביטוי את ערכי החברה, את מגוון מוצריה ושירותיה במחירי תחרות חסרי תקדים המשתווים למחירי מוצרים דומים בחו"ל ואף נמוכים מהם.

מערך השיווק והמכירות של מצמן את מרוץ כולל 19 חנויות רשת מקצועיות, גדולות, המובילות בסטנדרט שירות ומבחר אחיד, עשרות חנויות בעלות חוזה התקשרות אקסלוסיבי לשיווק מוצרי מצמן את מרוץ וכ- 130 נקודות מכירה בכיסוי ארצי וסוכני מכירות ניידים.

בין מותגי האופניים המיובאים על ידי מצמן את מרוץ ניתן למצוא את יצרני האופניים המובילים בעולם:
Specialized, Diamondback, Haro, Raleigh

ויצרני האביזרים המשלימים המשובחים ביותר -
Specialized, Ritchey, Crank Brothers, Park Tool USA, Sun Ringle, Hayes, Chris King, Lizard Skin, Thomson, Axion, Adams, Zefal ועוד...

מעבר למתחם מפואר באקספו עם כל המוצרים החדשים לשנת 2018 ומציאות משנתונים קודמים, יקחו חלק ב-Desert Challange גם מיטב המכונאים ואנשי הצוות של הרשת על מנת לסייע בכל תקלה מכנית שתצוץ ולתת תמיכה טכנית לכל הרוכבים בשטח הכינוס וגם בעומק המדבר.  המוטו המוביל הוא: אף תקלה טכנית לא תמנע ממך מלסיים את אתגר הרכיבה!

http://www.matzman-merutz.co.il/

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו